MéKaN ßuraSı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşqeLdiniZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

_n_e_w_ _d_ü_p_e_

4 posters
YazarMesaj
DJ_FaTaL
Admin
Admin
DJ_FaTaL

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyCuma Şub. 08, 2008 6:36 pm

evet beyler hile var acıklıyorum bunu acıklamayacaktım ama gm ler yamuk yaptı bana birisi hepsini suçlamak ayıp olur j harfiyle id alın. ve içinde başka türkce karekter harf olmasın hatta hepsi j olsun diyer eski hileyle aynı sadace biraz daha sabır işi yakalamak o anı .aynı anda oyuna giriyor bunda sadece karekterlerin doğduğu yerde hazır olkmalı diyer carlar 5 saniye vaktınız var ilkiyle alış veriş yaptıktan sonra diyeri dc olunca diyer karekter oyunda gözükecek 5 saniyeden kısa zamanda yapmanız lazım.pazar kurmaya vaktiniz olmadığından tradle yapın evet gm ler buda size ikinçi vurgun olsun arkadaşlar sabırlı olun ve yapın.gerçekten oluyor yapabilenler yapınca lütfen cevap yollayın.biri buyuk yazın diyeri kücük aynı eskisi gibi.
düpenin aslı bu ama karışık anlatım

buda aynısı ama daha iyi anlatılıyor
arkadaslar bunu bir arkadasımız verdi fakat millet anlamadı ben ayrıntılıca anlatcam önce içinde j harfi olan bir üyeliik alın.sonra metin ikiyi

açmadan oyun seçeneklerine girin orda full scren mode yi windows mode yapın sonra uygulayın ve kapayın.sonra 2 tane metin 2 açın

bunların birisinde idmizin içindeki j harfini buyuk yazın.örneğin Jameles id si bunla girin tüp dolarken diğerine idmizi kucuk yazın butun harfleri

yani jameles diye sonra ikiside açılıyor ama 5 saniyeden daha az bi sürede birisi kapanıyor yani iş biraz zor bunu yapmamız için 2 pc olması

daha iyi olur

En son tarafından C.tesi Şub. 09, 2008 2:16 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
jr_kunt
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyCuma Şub. 08, 2008 10:52 pm

1 pc de olmuormu?
DJ_FaTaL
Admin
Admin
DJ_FaTaL

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyCuma Şub. 08, 2008 10:55 pm

olur ama yapma şansın azalır 5sn. gibi kısa bir süren oluyo çünkü
jr_kunt
Tiryaki Üye
Tiryaki Üye

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 12:27 am

ok sagol kanky
DJ_FaTaL
Admin
Admin
DJ_FaTaL

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 1:27 am

np
OttoManWolFS
αdмiиisяαтöя
αdмiиisяαтöя
OttoManWolFS

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 1:00 pm

oyundan arkla yapmaya calıstık olmadı Very Happy
http://mekanburasi.forumn.org
DJ_FaTaL
Admin
Admin
DJ_FaTaL

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyC.tesi Şub. 09, 2008 2:14 pm

pclerin yanyana olması tafsiye edilir!!
_Kinq_
Moderator
Moderator
_Kinq_

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyPaz Şub. 10, 2008 2:50 pm

SaoL !
DJ_FaTaL
Admin
Admin
DJ_FaTaL

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyPaz Şub. 10, 2008 5:33 pm

Önemli Değil Yardımcı olduysam ne mutlu bana :J
_Kinq_
Moderator
Moderator
_Kinq_

_n_e_w_ _d_ü_p_e_ Empty
MesajKonu: Geri: _n_e_w_ _d_ü_p_e_   _n_e_w_ _d_ü_p_e_ EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 12:08 am

PayLaşım İçin Ty

_n_e_w_ _d_ü_p_e_
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-