MéKaN ßuraSı
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HoşqeLdiniZ

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rap ŞarKı SözLeri

YazarMesaj
ByWoLuMe[TgY]
Site PoLiSi

Rap ŞarKı SözLeri Empty
MesajKonu: Rap ŞarKı SözLeri   Rap ŞarKı SözLeri EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 9:03 pm

KOLERA VERSE
---------------------------------------------------
Aksiliğim üstümde sende kelimeler hep farazi,
gördüğün kadar arazi, kimse mükemmel değil ki,
ne umdun ki benden kadı kızı bile veremli,
benim kusrum anca naz, seninkisi mesavi
Içimin tuzu ayı yoğurdu, anahtarsan nerde kilidin oluğu ?
Nahoş hallerinde et ilan ***** oluşunu, ahmak kişilik sensin,
cevizi dişiyle kıran feyksin,
her dişi geyikle muhabbette yanar-dönersin.
Ben rüzgarın aruz vezni sen kükürdü ancak
sus karıncalandı kalp, söyle paşa nedir amaç ?
Bence ringe havlu at, Kolera kırar kol bacak,
masalın kötü şirinesi, Mr Gagged Uzun bacak.
Esti geçti hayatından bir eser ve bin zafer,
kazı-kazan kazandığın bir adam ve bin keder.
Kaderdaşlar sıralı, kader sıvadı kolları,
bedava ekmek kalabalığı, örmüş saçını kaderin ağları.
Kalbin yalın hali bulutsuz,
ah şu mevsim değişmekte, billur su kusursuz, ruhum sensiz huzursuz,
tattım elmayı ve içime düştü şimdi kurtları,
yavaş yürüyen bir tazıyım acizliğimse azılı.
Sen anlatma metni dur,
O bilir ancak aybı üzüleceksin yavru Tanrı sıkıntısında kapalı kaldı.
Iti ver açılır kapısı, açılır için acılır hali, vurdu aynası ve sen yansaması
ByWoLuMe[TgY]
Site PoLiSi

Rap ŞarKı SözLeri Empty
MesajKonu: Geri: Rap ŞarKı SözLeri   Rap ŞarKı SözLeri EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 9:09 pm

Haytttt!!! Kadıköy Efkarım var bu gece doldur içelim hancı boþ kalmasn kadehler dostum neyler kim neyler derdimizi bilmez beyler kim güler acaba kim beni sever boþver kanka hepsi geçer geceler boyu hep hasret çektim bitsin artık rdim kederim artık dar kefenim eridi bedenim yoktu nedenim sebebini bilmeyelim deli diyelim geçelim dostumuzu iyi seçelim deli gibi içelim bu gece sikelim efkarý bulalým hep karý yararý neydi bulamadý gitti zararý neydi silemedi gitti gözleri yaþlý bunalým takýlan ölm arkasýnda ama kaçmayan açmayýn kapýlarý atmayýn atlarý okudum kitaplarý ders olmadý yolmadý saçýný takmadý yaþýný orda durmasýn kaldýrýn naþý boþver kalsýn eðleniyorum taþþak gibi oldu baby Doldur kadehide bitsin dertleri aldým tüm dersleri gece yarýsý kollar sývalý kafalý taþþak gibi yaþlandým kar soluða neden yalan var yalan çakýr keyif eden ALLAH kullar böyle sabrýmý diledim gözleri yumdum kalemide biledim göz bebeklerimde damla damla yaþ özlediklerim de acaba beni benim gibi yaad eder mi? Andým düþleri aldým kendimi yanýma çýktým bu yola yürekte öfke sýk yumruk vur duvara ya da acýmadan bil kinini yansýt kan kustur aç raký doldur kadehler bitsin ya da harman kal yüreðin dert bitsin sardým yarýna ben bittim arkamdan birileri iþleri çevirirken dostum diþleri sýrtýma battý narkoz yaralanmýþtý gözler kanlý Dertleri koy kenara gel yanýma cüzdan dolu para düþmem dara aþký maþký boþver þimdilik kes sesini yapmaa bilmiþlik iki kiþilik bu ordu giyotin hepinizi birden dans ettiren terledi popolar eridi kilolar yollar çok dar kývýrmadan geç sýyýrmadan vur tam 12 den bi de benden olsun soru sorsun 2 kere dursun 1 kere vursun evlere lazým narkoz olsun fersah bulsun derdina çare selam söyleyin bennden yare kinden yazmam kelimeleri azman yakalýyamadý fareyi en kralý bile bile bana þaþar bu þarkýyla her yer dolar taþar iki býrak hap sende bunu baþar kimisi pýtlanmýþ ölü yaþar Taþþak gibi olana dek içelim bu gün dertlerin hepsini silelim kefenimi yýrttým içmeye geldim kafam kýrýlsýn yok bu güm derdim Bu adam kafasý güzelken yaþar çene durmaz bu adam baþlar bulamadým ALLAH ben derman günü okuma ferman haykýrmam lazým gece nöbetlerinde sigaralý kelle kafasýný kýrsýn yeter beter eder derbeder de zaten gönlü kaybeden di dize aratýldý yaka paça tutun paþa aðzým yokki aðrýným aðrýným tesellisi oldu notalar ben yanlýþ yaptým affetmeyim çekin vurun beni bir kurþunluk adamým anlamadýysan sar baþa bir daha dinle adamým yok yarýným kapýlarý kapatýn sallandýrýn naz yapmasýn ruhum çoþar taþar sýðmaz kalýbýna kalýbýnýn adamýna bak kalýbýný kýr sen fondip shutdown aksýn kan davasýna dönebilir açýlan dissler hayat sözlü cevap sigaralar çekti duman izmaritlerimden dert akar bu dertlerdi beni yakan kaçsam yakalar ne kadar uðaraþsam cevap verin lann ne kadar uðraþcam bulaþýp pisliðe ah çýkabilsem alnýmdakini bir silebilsem taþþak gibi olanadek bi içebilsem Taþþak gibi olana dek içelim bu gün dertlerin hepsini silelim kefenimi yýrttým içmeye geldim kafam kýrýlsýn yok bu güm derdim... DOLDUR
ByWoLuMe[TgY]
Site PoLiSi

Rap ŞarKı SözLeri Empty
MesajKonu: Geri: Rap ŞarKı SözLeri   Rap ŞarKı SözLeri EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 9:13 pm

<<<>>>

YeTMeDiMi
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Yetmedimi? Yetmedimi, Yetmedimi, Yetmedimi?? bunlarin hepisi yetmedimi? Buraya geldik, yetmedimi? esek gibi calistik, yetmedimi? ezildik, lekelendik, yetmedimi? Kardes ve Dost, hayatini verdi! Ailemizin ömrü burada gecti, bunlarin hepsi yetmedimi? Yetmez olsun kahIr olsun, bos karnImIz dolsun, bunlarIn hepsi yetmedimi? Elimize gecti bir kac kurus Para, Kasabadan Pazara kadar yapmadIk zarar, toplandIk, büyüdük, hepberaber öyündük, gören olsa desin iste "bak su bir Türk!" Ama suanda görüyorum, gözlerime inanamIyorum, cünkü bazi Türkler birbirini düsüryorlar, fiyatlarla, silahlarla birbirine düsman olyurlar! Olurmu bizim amacImIz yoksa buymu? Inanamiyorum, hayIr inanmakta istemiyorum, kötü Rüya gibi girdi bu benim kafama, bu üzüntülük yaklastIrIyor beni mezartasIma, sakIn ha burakmayin beni bu sIkIntIyla yalniz basima! Ama beraber gücümüz yeter bu alcaklIga, yabancI duyguya, yeni bir korkuya, yanyana beraber yeni yasantI kurmaya, Kardesce beraber yeniden yasamaya! Ama simdi görüyorum, hertarafta Dönerci, Kasapci, manav ve Kasetci, evet seviniyorum ama degeri nerde ki? Dur söyleyim sana, anlatayIm derdimi! GavurlarIn altInda calIsmaya artIk alIstIk, senelerce onlarIn kanIna mI satIldIk? Milletimizin bir selam hosgeldin yapsIn, baskasI Göz dikmesin, kIskanclIgI bIraksIn! Kendisine BaksIn, öyle degilmi? Evet haklIsIn! hergün yeni olaylara biz katlandIk! Bunu sonu yakIn YakIna gelecek artIk, ama unutma beraber ancak kazanIrIz biz! YalnIz olmaz, yoksa AyvayI yeriz, seneler böyle gelmis, böylemi gececek? Karayagmur gibi basImIzamI dökülecek, bunun sonu nereye, nereye erecek? Cek Cek, Kör seytan diyorki cek kafamI geri git memleketine, yepyeni bir tohum ekmeye, yeniden yeni problemleri cekmeye neye, VatanImIzda almancI burada YabancI, bu duyguyu sersmek inanki cok acI, bizde aramIz kactI, aklI selimiz battI, sancImIz arttI, yeter ve artti! yetmedimi, yetmedimi, yetmedimi ?? bunlarIn hepsi yetmedimi? yetmedimi, yetmedimi, yetmedimi ?? bunlarIn hepsi bize yetmedimi?? PazarIn cogu simdi bizim elimizde, böyle devam edersek eziliriz bizde, sonu böyle olacak, o dükkanlar kabaracak, paralI vatandaslar bu oyunu kazanacak, Oyun bitikten sonra ama onlar kaybedecek, cünkü yabanci o dükkanIn icine girecek, gavurun a ltinda calIsmaya alIstIk bu gercek! Garantili ve Systemli bu böyle devam edecek, yeniden beraber el ele calIsalIm, sIrt SIrta yaslansak, ne olacak bakalim, bIrakalIm beraber görgüsüzlügü, kafanI calIstIr göster ona Türklügünü, Piyasada is cok, iste göster kenidini, nasIl izade edegim benim kafamda gecenleri, Levis, Diesel, Edin bIrak yabancI markalarI, Nike, Puma, Adidas bIrak yabancI markalarI, bende bunlarI seviyorum baska yatIrdIk biz paralarI, uyanalIm, birlestirelim bizim yaralarI, Anlamadim Anlamadin sen ha?! Dur tavsiye edeyim belki anlarsin sen sonra, Sorunun cevapI su kuru, kendinin cevapIm cünkü cok dogru, suanda gururluyum cünkü pantolonum adi garipoglu, cok genc görmek isterdim bizim anamIzda reebok´lu, kIyafeti Türk etiketiyle kotlu, Türk kulübü ile mutlu, mutlu oluruz biz, sizsiz yapamayiz birlikte ancak gelisiriz, bagimsiz oluruz, cagremizi buluruz, kendimizi koruruz, yoksa boguluruz soluruz, gideriz aci gercekleri cekeriz, sen ben o, ve biz hepimiz, sessiz sessiz, kesimizi bekleriz, ve allahIn derdine acik avucImIzla ereriz, kim sizin icin heran herakette? Cinoi Sebeke kim sizin icin heran herakette? Cinoi Sebeke sizin icin harekete, beraketle, meraketme, yere cökme, gözyas dökme, kalbini sökme, kültürünü, kötüleme desteyin icinde degil, bunu en derin derenin sIrrI gibidir. yetmedimi, yetmedimi, yetmedimi ?? bunlarIn hepsi yetmedimi? yetmedimi, yetmedimi, yetmedimi ?? bunlarIn hepsi bize yetmedimi?? etme, eyleme, vatanImIzI elleme, hayatInI yasa, ama sakin kirletme, pisletme, kan dökme, azItma hergele, bosuna diklenme, bosuna mücadele, dur dinle, aklina gelir belkide, kulagInI ac, sebekeyi dinle, ne oldu size bize bu darginlik? ah yokmu sunun sonu ne yazIk! sanki tarih boyunca gibi azInlIk, yapmayIn gelecegi cok karanlIk, bIrakIn artIk, birlesmeye bakIn, haydi unutmayin sakIn sakIn, haydi unutmayin sakIn sakIn, Türk ve kürt kardesdir, bunlarI ayiranlar kallestir, gelenleri böyle yetistir! Sakin ha soguk degil, sicak kanlIlarI birlestir, kardesim beraber olsak kimse bizi ezemez, gecemez, yenemez, dövemez, hakkimizi hic bir an, yiyemez
ByWoLuMe[TgY]
Site PoLiSi

Rap ŞarKı SözLeri Empty
MesajKonu: Geri: Rap ŞarKı SözLeri   Rap ŞarKı SözLeri EmptyÇarş. Şub. 13, 2008 9:18 pm

<<<<İSTANBUL ATTACK>>>>

YAYLAN
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Her barda peşimde bir hatun.Adım mı lazım?Ooooofff!Yaylan nazlım.
Bu zevke nasıl yürek dayansın?Dj parcamı yavaştan çalsın.
Ritimlerimle kolon abansın.Etekleri çalkala yan yansın.
Yansın dedikse,sandım olur mu?Durma sende haydi yaylan.
RAMİZ
Başlamış madem tempomuz,haşlamış boxları koromuz.
Yaylanmış herkez of! olmuş.Sallanmış abondone olmuş.
As,as,as,as kozlar elimde,benim bu gece.
Bas-bas-bas-bas kalbini sökecek,yaylan hadi.
Gözler bana çevrilmiş ooo!Hadi başlasın şoov.
Ciciler etrafımı sarmışsa,Ramiz duramaski yo!...
Peşimi bıraksınlar,aksınlar,benzin olup da beni bir yaksınlar.
Boynuna madalyon taksınlar,üste numarasını yazsınlar.
Kassınlar resmimi alsınlar.Gösterin Ramiz imzalar.
Hasar yok gece on iki buçuk.Yaylancaz tabi rapimiz uçuk.
Hep,hep,hep,hep olmaz ama.Cep-cep-cep-cep kurumuşsa.
Rap-rap-rap-rap durmaz ama.Sen-sen-sen-sen yaylansana.
KASIRGA
Yaylan bebeğim,hissedelim,birlikte dans edip eğlenelim.
Yaylan bebeğim,estirelim,bu rapte gerçeği gösterelim.
Herzaman olamaz.Bu güller solmaz.Herkez dans eder.
Yerinde durmaz.Eğlen hadi tek adres bizle.Çıkmaz
sokakta kalçayı izle.Üzülme dans edicem hepinizle.
Eser her yönden Kasırga izle.
Oooo ooo oo eğlence başlasın.
Oooo ooo oo kalçalar durmasın.
Oooo ooo oo herkes sallasın.
Tekrar-tekrar yansın ortalık,yaylanıp herkez oynasın.
TİMUR
Yaylansana,sallansana,birkere benim için de çalkalaaa!
Beden sana,senden bana,bunun için hepmi beklicam amaaa?!
Sa-sa-sa-sa-sa saatime baktım on iki buçuk.
Pa-pa-pa-pa-pa parti zamanı rapimiz ucuk.
Gece uzun,haydi kızlar,sokulun yamacıma.Parti hızla
devam ediyor ve de gelsin buzlar,viskini de aldım babana gel lan.
Bu gece benimlesin ama kimse bilmesin.Tüm mahalle inlesin,
sakın ama annen görmesin.

Rap ŞarKı SözLeri
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-